Якого кольору вибрати весільну сукню

Багато наречених при виборі забарвлення вбрання на свій самий особливий день прагнуть не тільки до класики білосніжного або кремового кольору, але і можуть вибрати інший відтінок, щоб проявити свою індивідуальність.

При цьому багато хто бажає знати значення кольорів весільних суконь, тому як можна необдумано підходити до цього питання?!

Що означає колір весільної сукні?

Білий. Нетлінна класика, що означає невинність, доброту, ніжність, чистоту. Правда, сніжною зимою цей варіант буде зливатися з фоном, зате є відмінним рішенням для пишних весіль і тендітних дівчат. І чорний лімузин відтіняє таку сукню просто чудово! Не дивно, що білих моделей на ринку – більшість.

Блакитний, синій. Означають вірність, спокій, покірність, бажання прожити все життя з однією людиною, доброту і гуманізм.

Зелений. Колір енергійності, молодості, впевненості, обґрунтованого себелюбства, креативності та любові до волі.

Жовтий. Вибирають нечасто, так як жовті опції вважаються символом печалі і розставання. До того ж, цей варіант означає бажання змін і мінливості, що зовсім недоречно на весіллі.

Пудровий, рожевий, нюд, кремовий. Популярні відтінки на початку 3 десятиліття 21 століття. Вибираються все частіше тими, хто хоче продемонструвати красу і ніжність, але вважає білу класику занадто нудною. До того ж, такі варіанти органічним чином поєднуються з безліччю рішень оформлення, використовуваного у весільних церемоніях (включаючи кольорову гамму інтер’єрів приміщень і макіяж нареченої).

Прикмети з приводу кольору весільної сукні

Звичайно ж, ці відомості вже відносяться до народних забобонів, але забобони помруть тільки з останньою людиною на Землі, а тому тисячі і тисячі наречених навіть сьогодні до них прислухаються. Так, чорний і темні відтінки не прийняті на весіллях в пострадянських країнах, традиційно будучи пов’язаними зі смертю і декадансом. Білий – невинність, якій (в ідеалі) дівчина повинна відповідати при першому шлюбі. Червоний – символ пристрасті і просто красиво, але вважається, що він приносить чвари і показує дуже примхливу людину, одягнену в такий колір (а кому хочеться пихатої дружини?). Ну і бажано не робити сукню з двох половинок, та ще й по-різному забарвлених – вважається, що не суцільна сукня призведе до швидкого розбрату і розлучення.
 

У нашому салоні весільних суконь Wedding World ви можете підібрати свій ідеальний основний колір вбрання на цей день, до якого більшість дівчат прагне ще з тінейджерства. Ми пропонуємо сотні якісно зроблених моделей, детальні консультації щодо їх вибору та консультації щодо підбору конкретного відтінку. Звертайтеся до нас вже сьогодні, і спільними зусиллями ми зможемо зробити Ваш особливий день просто дивовижним!