Про нас

Коли справою займаєшся
понад 30 років вона стає
твоїм світом
Цінності
Весільний
світ

Компанія Весільний світ, яка представлена у Києві салоном Wedding World – понад 30 років працює у сфері весільної моди. Ми забезпечуємо провідні бренди весільних суконь якісними ексклюзивними полотнами.

Весільні тканини від виробника – ключ до успіху багатьох наших партнерів. Адже саме весільні тканини відіграють важливу роль у створенні дизайнерських суконь.

Окрім того, завдяки власному виробництву, ми надаємо послугу пошиття суконь за індивідуальними ескізами.

Головний плюс партнерства з компанією «Весільній Світ» – це індивідуальний підхід до кожного клієнта і забезпечення товаром високої якості.

Приємним бонусом для наших клієнтів є присутність флориста у шоу-румі. Це дає змогу замовити весільний букет та флористичні послуги на своє весілля не виходячи із салону.

Маємо приємні
переваги та послуги
Власне
виробництво
Безкоштовна підгонка по фігурі готових суконь
Висока якість пошиття та ювелірна ручна робота
Пошиття по
фото або ескізу
Індивідуальні
примірки
Зберігання та відпарювання суконь
Місія Якість Історія Виробництво Місія Якість Історія Виробництво

Ми зарекомендували себе як компанія, яка пропонує якісний товар ручної роботи. Своїм головним завданням ми вважаємо створення ідеальних умов для наших клієнтів. Весільні тканини і аксесуари – особливий сегмент продукції, вплив якої відчутно для кожної торгової марки, що займається виробництвом і продажем весільного одягу.

Наша компанія щорічно відслідковує усі світові тренди у весільній моді та ретельно відбирає найкращі фабрики із виготовлення мережив.

На базі власного виробництва ми відшиваємо ексклюзивні моделі. Кожна сукня оригінальна та виконана в єдиному розмірі. Наші наречені без перебільшення унікальні.

Салон Wedding World – повноцінний весільний простір, який пропонує широкий спектр послуг, продовжуючи тканинну справу, тут представлений широкий асортимент ексклюзивних полотен, мережив, суконь, взуття та аксесуарів.

Консультанти салону зорієнтують вас в будь-якому питанні. Разом ми знайдемо ідеальний варіант, у якому ви будете на висоті.

Перейти до перегляду весільних суконь