Який фатин потрібен для весільної сукні

Весільна сукня, зшита з фатину, відрізняється легкістю, майже не мнеться, може бути виконана практично в будь-якій кольоровій гамі, а також доступна за ціною, що є важливим для весіль з обмеженим бюджетом. Давайте розглянемо детальніше, що за тканина така фатин і які варіанти одягу з неї виготовляють.

Пишний мереживний матеріал фатин - характеристики

Фатин – різновид синтетичної тканини, що виготовляється з нейлону або поліестеру. Нитки сплітаються між собою таким чином, щоб формувати порожнисту структуру на зразок бджолиних сот. Виходить досить міцний, хоч і прозорий штучний матеріал.


Що роблять з фатину

Майже повна прозорість фатину знаходить застосування у виготовленні повсякденного, святкового одягу і весільних вбраннь та іншого одягу для спеціальних випадків. Коли вказаний матеріал застосовується в 1 шар, він комбінується з іншими матеріалами високої непрозорості, з яких виготовляється низ спідниць або нижня частина вбрання, а сам він служить для створення «легкості» або додає принту/колір.

У разі використання декількох шарів, може виступати самостійним матеріалом, створюючи часткову або повну непрозорість. Найчастіше знаходить застосування в весільному вбранні, яке може бути повністю багатошаровим і повітряним, або частково таким, приховуючи окремі частини тіла за 1 шаром матеріалу або ж повністю відкриваючи їх. Фатин дуже легко відпарювати і зшивати, щоправда, зашита спідниця або інший одяг матимуть помітний шов на тканині.

Весільна сукня низ фатин

Весільне вбрання з цього матеріалу може відмінно поєднуватися з іншими тканинами, особливо мереживними. З останніх роблять оборки і візерунки на шиї, плечах, рукавах і внизу спідниці. Приємною особливістю цього виду тканини є те, що вона майже не мнеться і зовсім не розпускається на краю, що робить її неймовірно популярною, окрім весільних опцій, в:


- балетних пачках,
- шопенках,
- інших виробах, які передбачають активне використання, що запобігає появі рваного фатину.

Ви можете придбати чудові тканини в весільному салоні Wedding World, де Вам пропонується широкий асортимент, висока якість виготовлення і підгонка під Вашу фігуру. Наш величезний вибір, ми впевнені, не залишить байдужим нікого – навіть найвибагливіших покупців! Серед інших тканин, у нас є атлас, шовк, гіпюр, органза, мереживо і багато іншого. Звертайтеся!