Як захистити весільну сукню від бруду

Чистота весільної сукні, особливо виконаної в світлих тонах, має важливе значення для будь-якого урочистого заходу.

Її можна забруднити по дорозі в РАЦС, під час перебування на вулиці (особливо на такій частині весілля як прогулянка пам’ятними місцями з метою проведення фотосесії) і, звичайно ж, під час застілля. У цій статті ми розглянемо, чим обробити весільну сукню від бруду і як її захистити без спеціальної обробки.

Як захистити весільну сукню від бруду

- Частим місцем забруднення є поділ. Якщо ви не впевнені в тому, що будете здатні захистити його при Ваших переміщеннях між локаціями в різних приміщеннях, спочатку рекомендовано розглянути варіант короткої сукні. Звичайно ж, таких моделей меншість, а пишність вбранню забезпечується часто саме подолом. Але тоді можна подумати про те, щоб в день весілля не перебувати на вулиці зовсім, а пору року для її організації (як і місце) вибрати не дощову, якщо це можливо. Це ж так легко – влаштувати фотосесію в красивому місці не на вулиці, а в приміщенні!

- Купити спрей для додавання тканині водовідштовхувальних і брудовідштовхуючих властивостей. Такі спреї недешеві (якщо європейські, а не китайські), і підходять не для всіх тканин. Але, просочивши тканину такою субстанцією, Ви взагалі припините турбуватися про пил та сміття на тканині. Увага! Обов’язково попередньо перевірте результат роботи спрея на маленькій непомітній ділянці тканини, щоб уникнути неприємностей!

- Притримуйте поділ під час ходьби руками (за внутрішнє кільце або просто за тканину), піднімаючи над землею.

- Довгий шлейф залиште тягтися по підлозі тільки на церемонії проголошення клятв в церкві/РАЦСі, а в інших випадках відстібніть його або носіть в складеному вигляді на клямці або петельці.

- Для холодної або дощової погоди запасіться парасолькою великого діаметру.

- Слідкуйте за акуратністю за святковим столом, а максимальну зону можливого дотику прикрийте серветками, краще зі щільної тканини.

Як очистити сукню від бруду в домашніх умовах

Якщо забруднення не вдалося уникнути, то ось пара-трійка слушних порад з очищення:

  1. Якщо Ви ще не вдома, бо свято не завершилося, більшість плям можна швидко почистити вологими серветками, як і серветками/рушниками, рясно змоченими медичним спиртом або горілкою.
  2. У «нельотну» погоду з опадами сукню покликана захистити накидка/куртка, яку Ви можете просто зняти.
  3. Коли Ви вже вдома, виперіть одяг вручну або в машинці з використанням найбыльш дбайливого режиму без віджиму.

Ми сподіваємося, що наші поради щодо того, як уберегти весільну сукню від бруду, допоможуть Вам. Також нагадуємо, що в нашому онлайн каталозі вбрання для нареченої від салону весільних суконь Wedding World Ви можете придбати не тільки самі наряди і аксесуари до них, а й проконсультуватися щодо дбайливого носіння та догляду за сукнями і всіма іншими придбаними товарами.