Як вибрати весільну сукню по фігурі

Вибір весільної сукні по статурі – це непросте завдання, що залежить від типу Вашої фігури. Всього існує 5 типів жіночих фігур (більш-менш яскраво виражених). Щоб визначити Ваш тип фігури, візьміть метр і виміряйте (тільки чесно) три параметра: груди, талію і стегна.

Стилі весільних суконь і ваш тип фігури

Нижче ми розглянемо існуючі типи фігур (в цілому), а результати вимірювань дозволять вам співвіднести показники з вашим типом.

Пісочний годинник. Великі груди і широкі стегна, вузька талія. Серед жінок і Інстаграмм-моделей вважається ідеальним варіантом.
Груша. Широкі стегна, середньо або неяскраво виражена талія, невеликі груди. Вважається ідеалом серед чоловіків.
Яблуко. Власниці цієї статури воліють приховувати свою талію, так як вона у них далека від осиної. Проте часто це компенсується великими грудьми і худими ногами.
Прямокутник. Класичні худишки, як Кіра Найтлі.
Перевернутий Трикутник. Те, що у чоловіків називається «атлетична статура», де акцент превалює на плечі і руки, а стегна вузькі. Зате талія часто ідеальна.

Підходящі сукні під тип фігури весільних суконь

Пісочний годинник. Тут нареченій підійде будь-яка модель, так як саме на такий тип статури орієнтовані більшість європейських і американських лекал. Слід уникати рюшів, бантів і об’ємних мережив, які приховають всі природні переваги і опуклості. Талія може бути підкреслена корсетом, а серцеподібне декольте підкреслить груди. Виберіть рівний низ і відкриті плечі.

Груша. Не робіть акцент на вже і так надто акцентованих округлостях, уникайте дуже обтягуючих убрань. Виберіть легку рухливу тканину, «ліхтарики» рукава і «човник» виріз. Акцент на пласкому животі можна зробити яскравою вставкою.

Яблуко. Уникайте горизонтального малюнка, який не дозволить вам підкреслити стрункість ніг і ще більше зробить повним живіт. Виберіть жорсткий корсет, який формує талію, в тому числі, завищену. Можна надіти об’ємну спідницю для створення пишного ефекту в районі стегон.

Прямокутник. Уникайте прямих неприталених убрань. Виберіть пишну форму, яка заново змоделює ваше тіло, переосмислюючи наповнення вбрання, створюючи акцент на одязі, а не тілі. Відмінно підійде корсет, пишна спідниця, накладки на груди для їх візуального збільшення.

Перевернутий Трикутник. Не треба акцентувати руки і плечі будь-якою пишністю або відкритістю. Виберіть фасон з вирізом на спині, корсет, пишний низ і повністю закриті руки.

У нашому весільному салоні Wedding World ми пропонуємо індивідуальний підбір нарядів, які підходять під кожну статуру і поради щодо вибору. Якщо необхідно щось підігнати під розмір, наші професійні швачки цим теж займаються, виконуючи роботу в мінімально короткі терміни, під різні фігури, навіть нестандартні.