Як підібрати весільний букет під сукню

Гармонійність весільного букета з сукнею – один з основних критеріїв вибору квітів. Він може як підкреслювати кольорове рішення одягу, так і бути родзинкою, відтіняючи сукню. Однак як букет підбирається під одяг нареченої в цей святковий день, так і всі інші квіти, які оформляють зали заходу, часто підбираються під цей основний букет. Навіть флористика в петельці піджака нареченого.

Наш салон весільних суконь Wedding World пропонує вашій увазі приємний вибір живих і штучних квітів, які можуть бути ідеально підібрані з урахуванням необхідного градуса гармонії і згідно Ваших побажанням. Допомога нашого флориста може вміло поєднуватися з роботою дизайнера, якщо у Вас виникне мудра ідея підбирати в нашому салоні сукню і букет одночасно. Мабуть, саме рішення вибрати все в нашому Інтернет-магазині буде оптимальним, ніж замовляти все в різних місцях, адже ми вже володіємо каталогом відповідних один одному моделей одного і іншого (і можемо запропонувати приємні знижки).

Популярні варіанти букетів і квітів: півонії, хризантеми, троянди...

Букет на весілля – це ніжність, певна форма виконання, і використання кольорів, доступних по сезону. Для побудови букета прийнято використовувати зелень і квіти з такими назвами:

- камелії
- гортензії
- тюльпани
- троянди
- хризантеми
- півонії
- лілії
- орхідеї
- польові квіти та інші.

В основну кольорову гамму рослин зазвичай входять білий або рожевий, поєднувані з цими ж квітами вбрання нареченої. Однак, перш за все, відштовхуватися потрібно від конкретного кольору або відтінку сукні, щоб спочатку відфільтрувати недоречні квіти, а значить, і їх види (наприклад, до фіолетової/синьої сукні вже не підійдуть камелії, оскільки фіолетових/синіх камелій не існує).

Як скласти весільний букет правильно

Відштовхнувшись від кольору, далі можна дотримуватися символізму кожного сорту квітів. Орхідея – чуттєвість, пристрасть. Троянда – чистота, любов, пристрасть, повага. Півонії – витонченість, краса, сила. Тюльпани – щирість, тендітна любов, радість весни. Гортензія – жіночність, чуттєвість, елегантність, душевне щастя.

Розумно також врахувати сезонність. Якщо троянди і ще кілька різновидів красивої пахучої флори можна знайти хоч кожен день, то в серпні не знайдеш півоній, а тюльпани можна знайти тільки 2 місяці на рік (якщо вам їх, звичайно ж, не везтимуть на замовлення через закордонні теплиці літаком). Популярними опціями прикраси, крім зелені, також є тканинні стрічки. І, звичайно ж, букет нареченої зі свіжих квітів найкраще буде забрати вранці в день святкування або напередодні пізно ввечері, заради забезпечення свіжості і аромату, щоб квітам не потрібно було надавати додатковий догляд для підтримання їх вигляду і якості.