Скільки коштує весільна сукня


Весільна сукня нареченої – основна «родзинка» весілля. Не злічити, скільки навколо цієї «родзинки» було побудовано весіль, підбираючи все навколо так, щоб оточення свята гармоніювало саме з сукнею.

З неї (і поєднуваних з нею аксесуарів) починається більшість організаційних питань і розглядання каталогів, а добра половина дівчаток мріє про нацйрозкішнішу весільну сукню ще з самих молодих років, бажаючи покрасуватися на святі тільки заради того, щоб всі дивилися, яка вона красива принцеса.

Салон весільних суконь Wedding World йде максимально назустріч всім принцесам, від малого до великого, пропонуючи їх увазі:

- сукні сотень різних модифікацій, тканин і моделей;
- тканини і мережива;
- аксесуари та сумочки нареченої;
- туфлі і головні убори, в тому числі, декоративні;
- відмінну якість товару, яка ніколи не поступається своєю висотою в угоду бюджету, навіть якщо він малий.

Фактори, що впливають на вартість весільної сукні

Не можна однією фразою відповісти на те, яка ціна вбрання на цей урочистий день. Адже багато чого залежить від наявного бюджету, картинки в голові жінки, можливостей конкретної місцевості (наприклад, відсутність весільних магазинів в тому чи іншому місті наречених може істотно обмежити вибір, якщо вони не зроблять замовлення по інтернету або не поїдуть в інше місто за вбранням) , і інших причин, які можуть бути глибоко особистими. Основні фактори, все ж, можна вказати наступні:

Дизайнерська робота. Її наявність включає не тільки зняття мірок, створення ескізів, крій і шиття, а й гучність імені дизайнера. Навіть в сучасній історії є тисячі прикладів, коли топові світові дизайнери просили і отримували мільйони доларів за свою роботу. Українські дизайнерські сукні дійсно високої якості починаються від 2 тис. евро.

Матеріал. Чи варто говорити, що натуральний шовк, наприклад, буде істотно дорожче фатину? Проведіть аналогічні паралелі між іншими матеріалами.

Посадка по фігурі. Одна справа – купити готове вбрання в магазині, що шиють за стандартними лекалами, а інше – підігнати під особливості фігури, так як останнє включає години або дні роботи швачки (а іноді – і декількох!).

Складність крою та пошиття. Чим більше елементів в сукні (включаючи візерунки, вишивку, стрази, пишні та/або складні складки і форми), тим ціна буде вище.

Аксесуари. Все, що робить наречену сяючою принцесою – діадема, туфлі, наплічна накидка для холодної пори року, сумочка, квіти (живі або штучні) як частина образу… Це тільки те, що відноситься безпосередньо до ціни сукні, не враховуючи обручки, прокат лімузина…